Skontaktuj się z nami

77 442 55 33
saa poprostu logo poziom

Portal egodziecka.pl, zapytajpołozna.pl, magazyn Dobra Mama oraz blogimam.pl to partnerzy medialni naszej kampanii.

Portal egodziecka.pl to miejsce, które skupia się na emocjach, rozwoju i wychowaniu dzieci w wieku 0-10 lat. Portal został stworzony z myślą o rodzicach, dziadkach, opiekunach, wychowawcach, a także wszystkich innych osobach zainteresowanych tematyką emocji, rozwoju i wychowania dzieci.

Zapytajpolozna.pl to wyjątkowy serwis o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Jego misją jest edukacja kobiet na temat ciąży, porodu i okresu po urodzeniu dziecka. Istnieje od 2007 roku.

Dobra Mama to ogólnopolski dwumiesięcznik inspirowany ciążą i dzieckiem. Przewodnik ten powstał, aby wspierać przyszłych rodziców, aż do momentu szczęśliwego finału i poprzez pierwsze trzy lata życia dziecka. Nakreśla on różne aspekty ciąży i macierzyństwa – nie tylko te szczęśliwe, ale również te problematyczne. Poradnik współpracuje ze sztabem znakomitych specjalistów branż okołoporodowych – lekarzy ginekologów, położnych, dietetyków, psychologów i wielu innych, którzy pragną podzielić się swoją fachową wiedzą z rodzicami.

Serwis BlogiMam.pl został stworzony dla Mam i w stu procentach przez Mamy, zarówno od strony technicznej, wizualnej, jak i redakcyjnej. Serwis skupia społeczność blogujących Mam, a także
rodziców, którzy czytają i komentują polskie blogi parentingowe. Serwis ma za zadanie promować polskie blogi parentingowe. Jego zadaniem jest pokazać, że blogosfera jest ciekawym i unikatowym zjawiskiem w nowoczesnym społeczeństwie. Równocześnie serwis ułatwia blogującym Mamom komunikację, motywuje i pokazuje jak inspirujące są blogi pisane przez Mamy.